Ustalenia osobiste – badanie przeszłości osób

Głównym zadaniem detektywa jest zdobywanie informacji – na temat osób, miejsc, firm i zdarzeń. Szczególnie istotna jest ta pierwsza usługa – wykorzystywana zarówno w zleceniach dla osób prywatnych , jak i dla firm.

prywatny detektyw Poznań

Badanie przeszłości osób, czyli sprawdzanie ich wiarygodności, potwierdzenie kwalifikacji i referencji może być przydatne:

  • w sytuacji, gdy tracisz zaufanie do kogoś bliskiego – Twój partner Cię oszukuje, boisz się, że Cię zdradza.
  • kiedy chcesz poznać własną historię – detektyw może odtworzyć Twoje drzewo genealogiczne, odszukać zaginionych krewnych.
  • gdy ktoś bliski zaginął – przeanalizowanie ostatnich dni, miesięcy, a nawet lat nieraz pomaga w poszukiwaniach.
  • w procesie rekrutacji – detektyw zbada historię kandydata na stanowisko, a Ty tym samym będziesz miał pewność, że zatrudniasz właściwą osobę.
  • gdy planujesz zawarcie umowy z kontrahentem. Zawsze lepiej dmuchać na zimne i sprawdzić, czy osoba, z którą negocjujesz jest tym, za kogo się podaje i rzeczywiście posiada środki, o których mówi.

To tylko niewielki ułamek sytuacji, w których może przydać się pomoc detektywa. Ceny takich usług nie dają się ująć w żadne “widełki”. Wszystko zależy od tego, ile czasu, ludzi i środków musi zaangażować agencja detektywistyczna w wykonanie zadania.

Źródło: http://www.detektywmagdar.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *